Igor Jerman

Jerman pred zmago v Le Mansu
Sport1.si
nedelja, 19. april 2009 ob 10:08
Slovenski dirkač Igor Jerman je tik pred zmago na vzdržljivostni 24-urni motociklistični dirki 24 ur Le Mansa.

Jerman najhitrejši v Katarju
Sport1.si
nedelja, 9. november 2008 ob 11:18

Jerman zmagal v Katarju
SiOL.net
nedelja, 9. november 2008 ob 09:43
Doha - Slovenski motociklist Igor Jerman je zmagovalec zadnje dirke sezone svetovnega prvenstva endurance v Katarju.

Igor Jerman zmagal v Katarju
Delo
nedelja, 9. november 2008 ob 09:33
Slovenski motociklist Igor Jerman je zmagovalec zadnje dirke sezone svetovnega prvenstva endurance v Katarju. Jerman je skupaj z ekipo Yamaha Austria na osemurni dirki slavil prepričljivo zmago.

Jerman tretji v Magny Coursu
Večer
nedelja, 14. september 2008 ob 19:21
Slovenski motociklist Igor Jerman je na 24-urni dirki svetovnega prvenstva kategorije Endurance v francoskem Magny Coursu z ekipo Yamaha Austria osvojil tretje mesto. S sovoznikoma Avstralcem...

Delo
nedelja, 14. september 2008 ob 16:10

SiOL.net
nedelja, 14. september 2008 ob 16:07
Magny Cours - Slovenski motociklist Igor Jerman je na 24-urni dirki svetovnega prvenstva kategorije Endurance v francoskem Magny Coursu z ekipo Yamaha Austria osvojil tretje mesto.